Nike wyprzedaż – 40%

gotowe do biegu?

Nike wyprzedaż: dodatkowo - 20 % z kodem

do sklepu

7. Juli 2018

Lubicie Nike tak samo jak ja? Ja dostaje jakiegoś większego powera jak wiem, że idę pobiegać czy na fitness w stroju, który po prostu fajnie wygląda – a designy Nike, czy to jeśli chodzi o buty, czy ubrania – zawsze wymiatają. Ale jednak mają swoją cenę – chyba, że tak jak ja kupicie coś na wyprzedażasz lub na przykład w outlecie (Nike ma duży sklep stacjonarny na przykład w outlecie B5 pod Berlinem)

A właśnie teraz w Nike online trwa wyprzedaż na wiele produktów – a z kodem 20EXTRA wszystko jest jeszcze o 20 % taniej !😍 Może czas na małą motywację do zwiększenia aktywności? Macie czas do 10 lipca!

Wybrałam dla Was zestaw do biegania czy na fitness widoczny na zdjęciu. Ja mam kilka staników sportowych z Nike, i są rewelacyjne, nie tylko wizualnie.

A te adidasy Nike do biegania? Spójrzcie same – ta podeszwa, ten design – aż chce się gdzieś polecieć 😍 😍

Spodenki mam również w kolorze czarnym. Siedzą tam gdzie mają siedzieć – nie obsuwają się, są z tkaniny, tak jak i stanik DRI FIT – czyli nasza skóra pozostaje sucha podczas sportu, co jest bardzo dużym plusem. A zatem – żadnych wymówek więcej – czas ruszyć się z kanapy!

Nazwy produktów i ceny są widoczne za zdjęciu, 20 % ON TOP z kodem 20EXTRA dodatkowo!

 

Najważniejsze informacje o okazji

  • Sklep: Nike
  • Koszty wysyłki: gratis od 50 EUR
  • Czas trwania okazji: 10.07.2018
  • Nike wyprzedaż: dodatkowo - 20 % z kodem

Poprzedni wpis Następny wpis