Pastelowe cudeńka do 50 % taniej w PIECES!

# PasteLOVE

Ubrania, obuwie i torebki do 50 % taniej

do sklepu

27. Juni 2018

Uwielbiam pastele…są kobiece i takie letnie! Od razu na myśl przychodzą lody malinowe, cytrynowe, jagodowe…ah rozmarzyłam się – dzisiaj o pastelowych ubraniach na wyprzedaży w PIECES. Wybrałam dla Was pastelowe perełki, i połączyłam w dwie stylizacje – jedna na co dzień, druga na jakąś bardziej wyjątkową okazję. W sklepie PIECES trwa obecnie wyprzedaż do 50 % – oprócz mojej pastelowej propozycji jest naprawdę sporo pięknych ubrań i dodatków w zabójczo niskich cenach. Sprawdźcie same!

 

Pastelowa elegancja

Stylizacja na jaką wyjątkową okazję. Bardzo prosta, a zarazem elegancka – wszystko obecnie na wyprzedaży w PIECES

Pastelowy luz

A tutaj coś bardziej na codzień, klapeczki są z zamszu naturalnego. Pastel total look 🙂

Z czym nosić pastele?

Pastele pasują do wszystkich kolorków, także pytanie: a do czego ja to będę nosić – odpada już na wstępie  No dobrze, ale z jakimi kolorami łączyć najlepiej?

  • Kolor koniakowy: jeśli stylizacje pastel total look, czyli całe pastelowe wydają się Wam mdłe -sięgnijcie po dodatki w kolorze koniakowym, o takim  jak na przykład te śliczne, przecenione klapki z naturalnego zamszu w PIECES za… 23,95 Euro.
  • Pastele wyglądają przepięknie  z bielą, ecru i beżem. Czerń moim zdaniem tworzy zbyt duże kontrasty z pastelami – a przecież o to chodzi w pastelach, żeby stylizacja była rozmyta, lekka i trochę romantyczna 
  • Pastele świetnie wyglądają z jeansem, najlepiej tym w jaśniejszych , niebieskich odcieniach: 100 % summer look gwarantowane!

Najważniejsze informacje o okazji

  • Sklep: PIECES
  • Koszty wysyłki: 3,95 € bezpłatnie od 50 €)
  • Czas trwania okazji: do wyczerpania oferty
  • Ubrania, obuwie i torebki do 50 % taniej

Następny wpis