WRANGLER -75%: co warto wybrać?

#jeansy&inne musthaves

WRANGLER -75 %

do sklepu

12. Juli 2018

Która z Was może żyć bez dobrze leżących jeansów? Dla mnie to chyba jedyny must-have, bez którego nie mogę się obyć. Z tymi samymi jeansami można wykreaować tysiące stylizacji, w zależności  od okazji zmieniając dodatki.

Jeden warunek – jeansy muszą dobrze leżeć i być dobrej jakości . Moje ulubione jeansy, z których jestem w 100% zadowolona to Levis, &Other Stories i Wrangler – obecnie w Zalando Lounge jeansy Wrangler, ale też na przykład piękne espadryle czy klasyczne tshirty są do kupienia aż do 75% taniej!

W zależności jaki model lubicie najbardziej, we Wrangler znajdziecie coś dla siebie – od prostych nogawek do jeansów rurek. Ja mam te SKINNY BESPOKE właśnie w kolorze widocznym na zdjęciu. Jeśli nie macie nadal dobrze leżących i dobrych jakościowo jeansów w kolorze klasycznego jeansu –  wiecie gdzie je teraz znaleźć 🙂

WAŻNE: żeby widzieć aktualne promocje w Zalando Lounge, musicie się tam zarejestrować.

 

 

 

 

 

 

 

Dalej we Wranglerze znajdziecie obecnie przepiękne espadryle za 42,00 EUR ze 120! Są bardzo wygodne i dodają każdej stylizacji taki summer touch 🙂 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A dodatki? Tutaj spójrzcie na Tommy Hilfiger : udało mi się znaleźć klasyczny zegarek w złocie i skórzanym pasku w kolorze koniakowego brązu. Według mnie jest on kwintesencją prostoty i elegancji i idealnie pasuje do codziennych stylizacji.

 

 

 

 

Najważniejsze informacje o okazji

  • Sklep: Zalando Lounge
  • Koszty wysyłki: 5,90 EUR
  • Czas trwania okazji: do wyczerpania oferty
  • WRANGLER -75 %

Poprzedni wpis Następny wpis