Allgemein, Styl

get the look: biała koszula

Jest kilka części garderoby, które bez względu na pogodę, okazję czy nastrój – zawsze idealnie pasują. Jedną z nich jest klasyczna biała koszula.

Zauważyłyście, że w sklepach z ubraniami można znaleźć wszystko, a nawet więcej – ale jeśli poszukujemy klasycznych, dobrych jakościowo rzeczy – okazuje się, że wcale nie tak łatwo je dostać?

Nie jest to żadną teorią spiskową, tylko zwykłym prawem rynku, że firmy odzieżowe wolą produkować ubrania gorszej jakości, wychodzące z mody o jednym sezonie. Z prostego faktu – jeśli nie mamy solidnej, klasycznej bazy w naszej szafie, wszystko pasuje do siebie jak pięść do nosa – co oznacza, że co chwilę musimy kupować coś nowego. Kiepska jakość ubrań, również napędza machinę kupowania. Producentom dobrze kręci się biznes, my mamy poczucie, że cały czas coś kupujemy – i nadal nie mamy się w co ubrać.

Zanim się coś kupi, warto zatem spojrzeć na metkę i mieć w swojej szafie chociaż kilka – według nas ponadczasowych elementów garderoby. To nie musi być mała czarna – ja na przykład wyglądam w małej czarnej jak mała czarna rozpacz 

Za to biała koszula –  to jest to.  Tą ze zdjęć udało mi się znaleźć w Zarze. Podobne znajdziecie w Hallhuber. Ubrania tej firmy mają zawsze rewelacyjną jakość i można je nosić latami.

Koszula Zara/ podobna tutaj i tutaj

Spodnie Massimo Dutti

Buty Sezane

 

biała koszula

Poprzedni wpis

zobacz także

Skomentuj jako pierwsza

Zostaw komentarz

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.