Allgemein, Spring, Styl

Instagramowa ściema

 

Już po przerwie na lunch czy jeszcze przed? A może potajemnie zerkacie podczas pracy na Instagrama? 😉

Tak, tak – znam to. Przeglądanie czy to Facebooka czy Instagrama w godzinach pracy, oczywiście z miną jakby czytało się maila od samego prezydenta, było na porządku dziennym.

No bo przecież tyle na Instagramie cudnych miejsc i tysiące list must-see do odwiedzenia. A ja tu siedzę i się kiszę za ekranem komputera, myślałam sobie nieraz. A gdzieś tam czeka tyle pięknych, kolorowych i ciekawych miejsc..

O nie! Tak dalej być nie może. I tak postanowiłam zrobić sobie kilkumiesięczną przerwę od pracy biurowej, po to właśnie, by móc podróżować bez ograniczeń czasowych. Opłacało się?

Tak. Ale tylko dlatego, że nigdy nie biorę na poważnie tego co widzę na instagramie i nie mam iluzji, że gdzieś tam to dopiero jest raj na ziemi.

Pierwszy lepszy przykład: Bali.  Na podstawie tego, czego się człowiek naoogląda na Instagramie, jechałabym z błędnym oczekiwaniem, że to rajska wyspa. A tu robiąc zdjęcie, musiałam się nieraz postarać żeby śmieci wykadrować..

Warto, ponieważ podróżując można poznać inne kultury, zauważyć wielobarwność świata. Tego nam Instagram nie pokaże, to trzeba przeżyć i najlepiej nie ze zorganizowaną wycieczką.

Ps. Są jednak jak zawsze wyjątki od reguły.  Tokio, jest pierwszym odwiedzonym przeze mnie miejscem, które jest dokładnie takie, jak je sobie wyobrażałam..

W Japonii spędzę łącznie miesiąc czasu, i jestem bardzo ciekawa jak i czym ten kraj mnie zaskoczy 

OUTFIT

jeansy: & Other Stories

bluza: & Other Stories

płaszcz: Abercrombie & Fitch

 

czerwona bluza i czarne jeansy na ulicy w tokio street style w tokio street fashion w tokio polishszik w jeansach z wysokim stanem ja w pastelowym płaszczu w tokio ja w tokio

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni wpis Następny wpis

zobacz także

3 Komentarze

 • Reply Sara Oz 29. März 2018 at 18:39

  Uwielbiam twoj blog Aniu!!! Extra! Opisujesz wszystko tak jakbym była tam razem z tobą ❤

  • Reply Anna 31. März 2018 at 4:32

   Sara, dziękuję za miły komentarz! Bardzo się cieszę, że Ci się podoba :*

 • Reply Alicja 6. April 2018 at 16:17

  Fajnie, że coraz więcej blogerek porusza ten temat. Ja bardzo długo myślałam, że właśnie życie wielu osób wygląda tak jak w social media..to nie było dla mnie zbyt motywujące, delikatnie mówiąc.

 • Zostaw komentarz

  Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.