nike buty damskie
Autumn, Spring, Szik&Style, Winter

Nike sneakers w wersji gold – idealne buty sportowe na podróż i nie tylko!

Spread the love

Kiedy wszyscy starają się jak tylko mogą uciec przed zimą, ja postanowiłam wybrać się na kilka dni do Trójmiasta . Czyli wszystko w normie, zawsze trochę inaczej niż wszyscy. Niedawno dotarło do mnie, że zwiedziłam już tyle pięknych miejsc na świecie, a Polskę zawsze odkładałam na lepsze czasy. Czyli nadeszła ta chwila, a ja jestem zachwycona tym, co nasz kraj ma do zaoferowania. Jak to mówią – cudze chwalicie, swego nie znacie. Święta prawda!

Do Trójmiasta wybraliśmy się pociągiem, co również jest dla mnie czymś nowym w dobie tanich lotów. Podczas moich podróży bardzo często poruszamy się na pieszo, także nie ma mowy ani ochoty na taszczenie wielkiej walizki. Sztuką jest spakować niewiele ubrań, które dają wiele możliwości różnych stylizacji.

  • Zaczynając pakowanie staram się sobie wyobrazić sytuacje, które z dużym prawdopodobieńswem będą miały miejsce podczas wyjazdu. W moim przypadku są to na pewno długie spacery, wieczorne wyjścia, podczas których nie zawsze chcę wyglądać na sportowo oraz fitnes.
  • Drugim krokiem jest określenie pogody. Kiedy już te dwa czynniki są ustalone, staram się wybrać takie rzeczy, które zmieniają swój charakter w zależności od dodatków. Jednym z takich elementów wyjazdowej garderoby są Nike sneakers Internationalist w kolorze złota.

Bardzo długo zajeło mi znalezienie butów sportowych, które mogłabym bez chwili namysłu nosić w wersji zarówno chic, jak i casual. I oto są i one. Nike sneakers, model internationalist w kolorze złota. Na ich uniwersalność wpływa połączenie złotego odcienia z bardzo klasycznym i minimalistycznym modelem. Nadają się nie tylko na przemierzanie kilometrów, ale również na wyjście do baru czy restauracji. A nawet udało mi się kilka razy odwiedzić w nich hotelową siłownię

Przed otrzymaniem przesyłki z butami miałam mieszane uczucia jeśli chodzi o złoto. Odcień jest jednak bardzo stonowany i nie wygląda przez to tandetnie. Można powiedzieć, że to taka złota wersja mojego ukochanego odcienia nude. Właśnie ten kolor dodaje stylizacji czy to w wersji sportowej czy bardziej elganckiej tego czegoś, trochę glam .

sweter & Other stories 

naszyjnik Sezane

buty Nike 

Jeansy Levis 710

 

 

Nike Internationalist Gold

nike internationalist gold

sportowe buty damskie& Other stories

nike buty damskie

buty sportowe damskie stylizacja

gold sneakers

Nike sneakers w wersji gold – idealne buty sportowe na podróż i nie tylko!
5 (100%) 1 vote
Poprzedni wpis Następny wpis

zobacz także

Skomentuj jako pierwsza

Zostaw komentarz